Записатися на примірку
Киев, ул. Антоновича, 22
(044) 225-25-65 (099) 558-34-11
Пн - сб: 10:00 - 20:00 Вс: 11:00 -18:00
Киев, ул. Антоновича, 22
(044) 225-25-65
(099) 558-34-11

Для записи на примерку оставьте свои контактные данные

Весільні сукні Crystal Design

  Фильтры

Весільні сукні Crystal Design для индивидуального заказа

За запитом грн
За запитом грн
За запитом грн
За запитом грн
За запитом грн
За запитом грн

Весільні сукні “Crystal Design”: для наречених з вишуканим смаком

Дизайнерськіплаття “Crystal Design” приваблюють своєю винятковістю, витонченістю, якістю та дизайном. Кожна модель – це неповторний образ, стиль і темперамент.

Сукні весільного бренду дозволяють нареченій відчути себе пристрасною, ніжною, зберігаючи при цьому чистоту й свіжість.

Невеличке ательє з великими творчими амбіціями почало своє існування в 2009 році. На сьогоднішній день “Crystal Design” є однією з головних компаній, яка створює якісні та вишукані весільні сукні не тільки для наречених України, а й усього світу!

Весільний стиль від Crystal Design з приміркою у Києві

Весільні сукні від Crystal Design відрізняються чітко визначеним стилем, що асюціюється з легкістю та ніжністю. Адже наречена - це уособлення чистоти, молодості й тендітності.

Лінія весільних суконь бренду доволі широка, при цьому, кожна модель - неповторна й індивідуальна. Усі вбрання виготовлені згідно з останніми тенденціями весільної моди і суцільно гармонічні з точки зору естетики.

Без найменшого перебільшення, сукні від “Crystal Design” можна назвати втіленням витонченості й розкоші. Обравши плаття даного бренду, ви точно будете неповторною!

Кожна сукня виготовлена вручну з найкращих тканин та мережива і відрізняється бездоганним кроєм.

Марка піклується про наречених, які зупинили свій вибір саме на “Crystal Design”, а ми піклуємося про вас! Записавшись на примірку у весільний салон “the WEDDING shop” в Києві, ви отримуєте професійний підхід, індивідуальні поради та обслуговування на вищому європейському рівні!

Back to Top